AdDisclaimer

De Zuuthoeve koopt topper Z-online auction

Copyright: Fotoroyal.be - Kristof Wellekens

Conny Vets van de Zuuthoeve heeft de voorbije dagen zowel bij BWP als Zangersheide een nieuwe hengst aangekocht.

Afgelopen zaterdag raakte al bekend dat ze tijdens de BWP Top Stallion Auction één van de veilinghengsten had aangekocht.
Enkele dagen later kocht ze ook de topper van de Z-online auction.
Die topper was de goedgekeurde hengst Cosmos Z (v. Chellano Alpha Z) uit de eigen fokkerij van Zangersheide.

Tijdens de Z-keuring was Cosmos Z vorig jaar één van de toppers. Hij zal nu verhuizen naar het dekstation van de Zuuthoeve en dit voor een bedrag van 36.500 euro.

Events

Lastste nieuws

Lastste nieuws