AdDisclaimer

Ontdek de New Years collectie van ET Auction

Welk cadeau wil je onder je kerstboom? Tijdens de feestdagen is er geen beter moment om je handen te leggen op één of meer nieuwe paarden om 2024 goed te beginnen. En ja, we hebben precies het juiste type cadeau voor jou! Er is voor elk wat wils.

Als je op zoek bent naar een (meer dan) veelbelovend embryo, kun je een embryo bemachtigen rechtstreeks uit de topmerrie Noumea Deux van Clément Boulanger (door Baloubet du Rouet). De vader van dit embryo is Chacco-Blue, waardoor dit embryo dezelfde genetische kruising heeft als Explosion W. Voor degenen die iets exclusievers willen, hebben we in onze collectie een embryo van Emerald uit de volle zus van niemand minder dan Cornet Obolensky zelf.

De nieuwste sensatie United Touch S is ook aanwezig via een embryo uit de merrie Chabada de la Pomme (door Kashmir van Schuttershof, nauw verwant aan Levis de Muze). Een paar van de embryo’s zijn al gesekst, dus ga naar onze website als je specifiek op zoek bent naar een merrie-embryo.

We hebben ook tal van veelbelovende jonge paarden in deze collectie, die niet alleen beschikken over sublieme springvaardigheden, maar ook over zeer interessante genetica. Achouffe-K van Kattenheye Z is bijvoorbeeld een zoon van Aktion Pur Z uit de merrie Flash Dance v/d Vlasbloemhoeve, een volle zus van het 1.60m-paard Joker v/d Vlasbloemhoeve van Niels Bruyneels (door Wandor van de Mispelaere). Als jemikt op de Grote Prijs van Aken, dan is de zoon van Catoki een halfbroer van Tves Vanderhasselt’s Jeunesse. Perfect Match vd Heffinck (Parfait vh Schaeck) en Oringo de Muze (Lecotr vd Bisschop) hebben beiden een bekende merrie in hun pedigree in de vorm van Quasibelle du Seigneur en Ta belle van Sombeke respectievelijk Usha van ’t Roosakker. Uit de halfzus van Ludger Beerbaum’s Colestus is er een Comme Il faut in de aanbieding.

Als je een meer ervaren bereden paard verkiest, moet je eens kijken naar Vedet vd Gulden Z (door Veneur d’Isigny). Deze 5-jarige (wordt 6 jaar op 1 januari 2024) was gekwalificeerd voor de finales van het Belgisch Kampioenschap 2023 onder Christophe Verheyen. Een ander opvallend paard is Tout A Coup van de Bosakkerhoeve (°2019, Pegasus van ’t Ruytershof x Caretano Z), een nog groene merrie die zadelmak is en uitblinkt door haar prachtige uiterlijk en geweldige rijeigenschappen.

Dit zijn natuurlijk slechts enkele hoogtepunten van de collectie. Er zijn veel meer interessante paarden beschikbaar. Ga gewoon naar www.et-auction.be voor een volledig overzicht.

Wist je dat alle draagmerries op het moment van de veiling worden gecontroleerd op dracht? Verzekering van de embryo’s is mogelijk via onze partner David Ashby Europe.

Heb je vragen? Neem gerust contact met ons op via telefoon of WhatsApp.

  • Valentijn De Brabander
  • Christophe De Brabander
  • Tim Van Den Broeck
  • Tim Reygaerts
Events

Lastste nieuws

Lastste nieuws